Dom

Labnovation Technologies, Inc. profil firmy

profil firmy

Labnovation Technologies, Inc. jest oryginalnym producentem z siedzibą w Shenzhen w Chinach od 2001 roku. Zajmujemy się opracowywaniem i produkcją instrumentów i odczynników IVD, w tym analizatora i odczynników HbA1c, szybkich czytników testów i odczynników, odczynników hematologicznych, odczynników do chemii klinicznej, odczynników elektrolitowych, roztwór do płukania i odczynniki do badania moczu.
 

Produkty Labnovation są opracowywane wewnętrznie, intensywnie testowane w klinikach i przechodzą surowe kontrole jakości.Wszystkie nasze produkty posiadają znak CE i są zatwierdzone przez SFDA.W ciągu ostatnich 15 lat nasze produkty były eksportowane do 110 różnych krajów i wykorzystywane w 8000 szpitalach na całym świecie.Dostarczamy zarówno gotowe do użycia produkty końcowe, jak i odczynniki OEM luzem, w tym odczynniki gotowe do użycia, skoncentrowane i proszkowe.

 

Inwestując 10% naszej rocznej sprzedaży w badania i rozwój, co roku wypuszczamy nowe produkty.Coraz więcej współpracy krajowej i międzynarodowej zdobywamy reputacją firmy i jakością produktów, biorąc aktywny udział w targach MEDICA, AACC, ARBA HEALTH itp., dzięki którym jesteśmy znani przez firmy z tej branży.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Chiny Labnovation Technologies, Inc. profil firmy 0

Labnovation Technologies, Inc. Labnovation Technologies, Inc. Labnovation Technologies, Inc. Labnovation Technologies, Inc.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : LABNOWACJA

Ilość pracowników : 100~600

Coroczne wyprzedaże : 10000000-50000000

Rok założenia : 2001

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Labnovation Technologies, Inc. Certyfikaty Chiny Labnovation Technologies, Inc. Certyfikaty Chiny Labnovation Technologies, Inc. Certyfikaty Chiny Labnovation Technologies, Inc. Certyfikaty